Hálkova 31, 010 01 Žilina, č.tel.: 041/7235655, č.faxu: 041/7235653, email: sekrza@za.scci.sk
:: Regionálne komory SOPK
07.09.
2017
MOŽNOSTI FINANCOVANIA AKTIVÍT FIRIEM PROSTREDNÍCTVOM FONDOV EÚ
Kategória: Aktivity Vydané dňa:11.08.2017 (11x prečítané)
Žilinská regionálna komora SOPK v spolupráci so Slovensko-poľskou obchodnou komorou si Vás touto cestou dovoľujú pozvať na pracovné raňajky - workshop so skúsenými školiteľmi/odborníkmi z praxe (Centire) v oblasti poradenstva týkajúcej sa čerpania európskych fondov pod názvom "MOŽNOSTI FINANCOVANIA AKTIVÍT FIRIEM PROSTREDNÍCTVOM FONDOV EÚ" aktuálne eurofondy a projekt OpenMaker. Uvedené podujatie je bezplatné.

Využite pripravované eurofondy a granty na podporu výskumu, vývoja a nových myšlienok v rámci výroby, na zlepšenie energetickej efektívnosti, alebo na vzdelávanie zamestnancov.
V rámci pracovných raňajok sa dozviete, aké sú podmienky pre žiadateľov a ako sa na žiadosť, čo najlepšie pripraviť.
Zároveň vám predstavíme medzinárodný projekt OpenMaker, ktorý podporuje spoluprácu výrobných podnikov a inovátorov, ako aj možnosť získania finančnej podpory 20000 EUR na spoločný projekt s inovátormi.

Do pozornosti dávame naplánovanú výzvu na august/september 2017 so zameraním: Podpora inovácií v existujúcich mikro-, malých a stredných podnikoch. Vyhlásiť ju má Ministerstvo hospodárstva SR a k dispozícii bude predbežne ďalších 50 mil. €.

Pozvánka, prihláška

Zdroj článku: SOPK, Žilinská regionálna komora
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora